SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
273 474 €
(4 558 € / m²)
Verkauf
2
1
60 m²
ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา

schlafzimmer2
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

1-spálňový apartmán ponúka funkčné a pohodlné bývanie v nadčasovom štýle. Dispozícia zahŕňa samostatnú spálňu, priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kúto...

Boden:
6. Etage von 7
Alter des Angebots: 332Tage
Aktualisiert: 40Tage

Ortschaften

ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková