SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
849 500 €
(7 387 € / m²)
Verkauf
3
1
115 m²
Carrer de Sant Josep, Santa Eulària des Riu

schlafzimmer3
wohnung115 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Situat en una de les zones més demandades d’Eivissa, aquest elegant apartament completament modernitzat ofereix una combinació ideal de confort, ubica...

Andere
Alter des Angebots: 11Tage
Aktualisiert: 11Tage

Ortschaften

Carrer de Sant Josep, Santa Eulària des Riu
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

John Taylor Ibiza