SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
253 915 €
(2 116 € / m²)
Verkauf
4
1
120 m²
Ronda

schlafzimmer4
wohnung120 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Objevte tuto nádhernou nemovitost v srdci okouzlujícího města Ronda. Tento prostorný byt s velkorysou zastavěnou plochou 120 m² nabízí ideální prostor...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 64Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Ronda

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA