SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 490 000 €
(6 835 € / m²)
Verkauf
5
1
218 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer5
wohnung218 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento výjimečný zahradní mezonetový apartmán se nachází v prestižním projektu Santa Clara Homes a nabízí vzácnou kombinaci velkorysého vnitřního a ven...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 73Tage
Aktualisiert: 27Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA