SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
505 000 €
(4 073 € / m²)
Verkauf
3
1
124 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

schlafzimmer3
wohnung124 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Puerto Banús - Vynikající poloha!
Byt ve středním patře s ranním sluncem, krytou a prosklenou terasou. Má prostorný obývací pokoj s jídelnou, kuchyň a...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 84Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA