SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
710 000 €
(7 245 € / m²)
Verkauf
3
1
98 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

schlafzimmer3
wohnung98 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento jedinečný rohový penthouse s mimořádným výhledem se nachází jen několik minut chůze od jedné z nejkrásnějších pláží v Marbelle, kde se nacházejí...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 74Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Puente de la Esperanza, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA