SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 139 720 €
(11 397 € / m²)
Verkauf
3
1
100 m²
Calle Arquitecto Eduardo Esteve, Málaga

schlafzimmer3
wohnung100 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Představujeme exkluzivní apartmán se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami v jednom z nejvýznamnějších projektů v Málaze.

Unmöbliert
Alter des Angebots: 133Tage
Aktualisiert: 32Tage

Ortschaften

Calle Arquitecto Eduardo Esteve, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA