SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 370 000 €
(12 124 € / m²)
Verkauf
4
1
113 m²
Calle Estepona, Málaga

schlafzimmer4
wohnung113 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Exkluzivní apartmán na pobřeží Costa del Sol - středomořský ráj!
Objevte tento úžasný apartmán se 3 ložnicemi v exkluzivním projektu na pobřeží, který...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 158Tage
Aktualisiert: 7Tage

Ortschaften

Calle Estepona, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA