SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
2 870 000 €
(14 718 € / m²)
Verkauf
2
1
195 m²
CALLE PIAMONTE, Madrid

schlafzimmer2
wohnung195 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Descobreixi una propietat d'excepció de 195 m² al carrer emblemàtic Barquillo, al mateix cor del Justícia, un dels enclavaments més sofisticats i desi...

Andere
Alter des Angebots: 20Tage
Aktualisiert: 20Tage

Ortschaften

CALLE PIAMONTE, Madrid
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

John Taylor Madrid Chamberi