SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
390 000 €
(7 358 € / m²)
Verkauf
3
1
53 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer3
wohnung53 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Apartmán u pláže na prodej ve Fuengirole, který se nachází v srdci promenády. Tato fantastická nemovitost má dvě ložnice a jednu koupelnu, takže je id...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 24Tage
Aktualisiert: 24Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA