SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
614 000 €
(6 899 € / m²)
Verkauf
3
1
89 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer3
wohnung89 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Objevte tento elegantní přízemní apartmán, který se nachází v prestižním komplexu Valley Collection ve vyhlášené čtvrti Reserva del Higuerón. Nemovito...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 57Tage
Aktualisiert: 39Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA