SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
265 000 €
(5 096 € / m²)
Verkauf
2
1
52 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer2
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Okouzlující studio v přístavu Fuengirola s uzavřenou terasou a nádherným výhledem

Toto útulné studio má ideální polohu přímo v srdci Fuengirola Port,...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 113Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA