SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
398 000 €
(5 237 € / m²)
Verkauf
3
1
76 m²
Calle Finlandia, Calp

schlafzimmer3
wohnung76 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

V klidné rezidenční části v Calpe najdete deset pečlivě navržených apartmánů a podkrovních bytů, které kombinují moderní komfort s příjemnou atmosféro...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Calle Finlandia, Calp

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič