SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
181 900 €
(2 982 € / m²)
Verkauf
3
1
61 m²
Calle Velázquez, Bigastro

schlafzimmer3
wohnung61 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Nový vývoj: Ceny od 174 900 € do 218 900 €. [Ložnice: 2] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 61m2 - 80m2].
Představujeme exkluzivní rezidenční komplex s...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 151Tage
Aktualisiert: 34Tage

Ortschaften

Calle Velázquez, Bigastro

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA