SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
815 000 €
(8 150 € / m²)
Verkauf
4
1
100 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

schlafzimmer4
wohnung100 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Úžasný penthouse s vlastní střešní terasou na prodej v Benalmádeně Torrequebrada ️

S turistickou licencí na pronájem a 3 ložnicemi a 3 koupelnami je ...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 24Tage
Aktualisiert: 24Tage

Ortschaften

Calle Torrequebrada, Benalmádena

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA