SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
507 500 €
(6 265 € / m²)
Verkauf
3
1
81 m²
Calle Menta, Benalmádena

schlafzimmer3
wohnung81 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento citlivě navržený rezidenční komplex nabízí devět pečlivě zpracovaných bytů včetně apartmánů, přízemních jednotek a světlých penthousů, které kom...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 24Tage
Aktualisiert: 24Tage

Ortschaften

Calle Menta, Benalmádena

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič