SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
715 000 €
(6 560 € / m²)
Verkauf
4
1
109 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

schlafzimmer4
wohnung109 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Objevte tento nádherný mezonetový penthouse, který se nachází v dolní části Los Arqueros, v dobře zavedené a velmi vyhledávané komunitě Los Eucaliptos...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 26Tage
Aktualisiert: 26Tage

Ortschaften

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA