SUPA24
Reserviert
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
115 000 €
(1 474 € / m²)
Verkauf
3
1
78 m²
Fraňa Kráľa, Žarnovica

schlafzimmer3
wohnung78 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandTeilrekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Fraňa Krála v Žarnovici. Byt je čiastočne zrekonštruovaný,
Dispozícia bytu
- 2x nepriechodná s...

Teilmöbliert
Alter des Angebots: 136Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Fraňa Kráľa, Žarnovica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

EURO-ROYAL REALITY s.r.o.

Gregor Galeta