SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
193 410 €
(3 278 € / m²)
Verkauf
3
2+
59 m²
Generała Romualda Traugutta, Wrocław

schlafzimmer3
wohnung59 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to prz...

Andere
Alter des Angebots: 38Tage
Aktualisiert: 36Tage

Ortschaften

Generała Romualda Traugutta, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SDP Nieruchomości

Kamil Bogdanowicz