SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
140 912 €
(5 871 € / m²)
Verkauf
1
1
24 m²
Raszyńska, Warszawa

schlafzimmer1
wohnung24 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż urocza i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,25 mkw, położona w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - na Starej Ocho...

Boden:
1. Etage von 3
Alter des Angebots: 12Tage
Aktualisiert: 12Tage

Ortschaften

Raszyńska, Warszawa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX POLSKA

Monika Gliniewicz