SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
367 274 €
(5 650 € / m²)
Verkauf
3
1
65 m²
Most Śląsko-Dąbrowski, Warszawa

schlafzimmer3
wohnung65 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ENGLISH VERSION BELOW Uwaga, Oferta zawiera wizualizacje. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mie...

Boden:
2. Etage von 6
Alter des Angebots: 14Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Most Śląsko-Dąbrowski, Warszawa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

WE DO ESTATES WE DO ESTATES

Krzysztof Zegarek