SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
81 622 €
(4 801 € / m²)
Verkauf
1
1
17 m²
Bulwar Gdański, Szczecin

schlafzimmer1
wohnung17 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Szukasz inwestycji, która będzie zarabiać od razu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand B...

Boden:
3. Etage von 5
Alter des Angebots: 32Tage
Aktualisiert: 18Tage

Ortschaften

Bulwar Gdański, Szczecin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

VIP

Szymon Mazurek