SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
116 470 €
(3 328 € / m²)
Verkauf
2
1
35 m²
Zgoda, Pruszków

schlafzimmer2
wohnung35 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia. Kuchnia otwarta na pokój z meblami wykonanym...

Boden:
3. Etage von 11
Alter des Angebots: 35Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Zgoda, Pruszków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

LECH NIERUCHOMOŚCI

LECH NIERUCHOMOŚCI