SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
68 390 €
(1 315 € / m²)
Verkauf
3
1
52 m²
Szarych Szeregów, Pabianice

schlafzimmer3
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow...

möbliert
Alter des Angebots: 439Tage
Aktualisiert: 439Tage

Ortschaften

Szarych Szeregów, Pabianice
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BESTATE Wrocław

Agnieszka Markowicz