SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
98 646 €
(2 192 € / m²)
Verkauf
3
1
45 m²
Barska, Nowy Sącz

schlafzimmer3
wohnung45 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta.
Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Barska, Nowy Sącz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Loft 4 Nieruchomości

Urszula Gondek