SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
54 149 €
(1 388 € / m²)
Verkauf
2
1
39 m²
Stare Miasto, Malbork

schlafzimmer2
wohnung39 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Słoneczne mieszkanie 35,24 m² | 2 pokoje | Stare Miasto | Malbork Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,24 m², położone na 3 pię...

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Stare Miasto, Malbork
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Adrianna Grabowska