SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
57 306 €
(1 910 € / m²)
Verkauf
1
1
30 m²
Heleny Radlińskiej, Łódź

schlafzimmer1
wohnung30 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe...

möbliert
Alter des Angebots: 49Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Heleny Radlińskiej, Łódź
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BESTATE Wrocław

Barbara Kolasa