SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
219 071 €
(5 216 € / m²)
Verkauf
3
1
42 m²
Paulińska, Kraków

schlafzimmer3
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m² po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze pon...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Paulińska, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński