SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
748 935 €
(5 897 € / m²)
Verkauf
5
1
127 m²
Szpitalna, Kraków

schlafzimmer5
wohnung127 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁ...

Boden:
2. Etage von 2
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Szpitalna, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec