SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
117 411 €
(4 049 € / m²)
Verkauf
2
1
29 m²
Kwartowa, Kraków

schlafzimmer2
wohnung29 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

2 POKOJE, UL. KWARTOWA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwa...

Boden:
1. Etage von 4
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Kwartowa, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Edyta Czerwińska