SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
63 438 €
(2 046 € / m²)
Verkauf
1
1
31 m²
Marszałkowska, Kielce

schlafzimmer1
wohnung31 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 31,9 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Starej w Kielcach, na os. Szydłówek. W skład ...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Marszałkowska, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz