SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
79 855 €
(2 101 € / m²)
Verkauf
2
1
38 m²
Przejazd, Kielce

schlafzimmer2
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na s...

Boden:
1. Etage von 2
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Przejazd, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

TWOJE M KIELCE

Tomasz Kiek