SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
52 895 €
(1 102 € / m²)
Verkauf
3
1
48 m²
Kędzierzyn-Koźle

schlafzimmer3
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym na III piętrze, położone na popularnym osiedlu Koźla, osiedle Zachód pr...

möbliert
Alter des Angebots: 72Tage
Aktualisiert: 72Tage

Ortschaften

Kędzierzyn-Koźle
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Marka Nieruchomości

Marcin Jaroszewski