SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
83 718 €
(2 147 € / m²)
Verkauf
2
1
39 m²
Gabriela Narutowicza, Katowice

schlafzimmer2
wohnung39 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Gotowe do wejścia! 2 pokoje + garderoba | Kato Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m², poł...

Boden:
2. Etage von 3
Alter des Angebots: 38Tage
Aktualisiert: 38Tage

Ortschaften

Gabriela Narutowicza, Katowice
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Hanak