SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
282 754 €
(4 961 € / m²)
Verkauf
2
1
57 m²
Konstytucji 3 Maja, Karpacz

schlafzimmer2
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Lokal inwestycyjny przy głównym deptaku w Karpaczu - ul. Konstytucji 3-go Maja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym...

Andere
Alter des Angebots: 66Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Konstytucji 3 Maja, Karpacz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Andrzej Razmus