SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
108 245 €
(2 255 € / m²)
Verkauf
2
1
48 m²
Świerkowa, Iława

schlafzimmer2
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.Nowoczesne wykończenie w wysokim standardzie z wysokiej jakości materiałów w przy ulicy Świerkowej. Meble kuche...

Andere
Alter des Angebots: 58Tage
Aktualisiert: 52Tage

Ortschaften

Świerkowa, Iława
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Patrycja Figurska