SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
172 132 €
(2 235 € / m²)
Verkauf
4
1
77 m²
Wierzbie, gmina Olkusz

schlafzimmer4
wohnung77 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 77,82 m². Lokal znajduje się w nowoczesnej i kameralnej inwestycji. Projek...

Gas
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Wierzbie, gmina Olkusz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOME - estate

Magda Duszyńska