SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
63 331 €
(1 407 € / m²)
Verkauf
2
1
45 m²
Łysa Góra, gmina Dębno

schlafzimmer2
wohnung45 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ciekawe miejsce oraz doskonały kompromis dla miłośnika sielankowej wsi, nie chcącego jednak własnego domu i obowiązków z nim związanych.

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Łysa Góra, gmina Dębno
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Loft 4 Nieruchomości

Paweł Dziuba