SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
186 092 €
(3 649 € / m²)
Verkauf
2
1
51 m²
Leśna, Gdynia

schlafzimmer2
wohnung51 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

2 pokoje w otulinie lasu | Gdynia Mały Kack
Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Leśnej w jednej z najbardziej cenion...

Boden:
2. Etage von 3
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Leśna, Gdynia
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Bartłomiej Krawczak