SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
162 485 €
(4 276 € / m²)
Verkauf
2
1
38 m²
Długie Ogrody, Gdańsk

schlafzimmer2
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Dzień dobry,Do zaoferowania mam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w samym Centrum Gdańska.Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z lat 70...

Boden:
6. Etage von 10
Alter des Angebots: 17Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Długie Ogrody, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Pascal Opala