SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
53 933 €
(1 315 € / m²)
Verkauf
2
1
41 m²
Armii Krajowej, Ełk

schlafzimmer2
wohnung41 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze w bloku przy ulicy Armii Krajowej 47. Nieruchomość nadaje się do remontu, co daje możliwość aranżacji według...

Andere
Alter des Angebots: 339Tage
Aktualisiert: 210Tage

Ortschaften

Armii Krajowej, Ełk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski