SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
112 607 €
(2 166 € / m²)
Verkauf
3
1
52 m²
Kołobrzeska, Bydgoszcz

schlafzimmer3
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prezentuję mieszkanie w czteropiętrowym bloku na bydgoskich Bartodziejach.Lokal mieści sie na I-szym piętrze.Mieszkanie po generalnym remoncie, wymian...

Andere
Alter des Angebots: 485Tage
Aktualisiert: 476Tage

Ortschaften

Kołobrzeska, Bydgoszcz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Anna Zakrzewska