SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
70 654 €
(785 € / m²)
Verkauf
3
1
90 m²
Bocianowo, Bydgoszcz

schlafzimmer3
wohnung90 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - Bydgoszcz, centrum Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, położone w klimatycznej kamienicy na B...

Boden:
3. Etage von 3
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Bocianowo, Bydgoszcz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Wiktor Walicki