SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
91 818 €
(1 913 € / m²)
Verkauf
3
1
48 m²
Karpacka, Bydgoszcz

schlafzimmer3
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na Sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m² - fenomenalna lokalizacja! Bydgoszcz, Wzgórze Wolności , Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 4...

Boden:
6. Etage von 11
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Karpacka, Bydgoszcz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński