SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
74 185 €
(2 853 € / m²)
Verkauf
2
1
26 m²
Grunwaldzka, Bydgoszcz

schlafzimmer2
wohnung26 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Przedstawiam wyjątkową okazję – jednocześnie dwa identyczne mieszkania w Bydgoszczy, idealnie nadające się zarówno pod własne lokum, jak i na wynajem....

Boden:
2. Etage von 2
Alter des Angebots: 85Tage
Aktualisiert: 78Tage

Ortschaften

Grunwaldzka, Bydgoszcz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOME - estate

Adrian Rogala