SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
436 000 €
(3 633 € / m²)
Verkauf
3
1
120 m²
Vinodolska općina

schlafzimmer3
wohnung120 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

VINODOLSKÁ DOLINA, BRIBÍR - Byt 3+1 120 m2 Prodáme třípokojový byt o výměře 120 m2 nacházející se v klidné části obce Bribir ve Vinodolské dolině. Skl...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 157Tage
Aktualisiert: 157Tage

Ortschaften

Vinodolska općina
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić