SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
335 000 €
(3 317 € / m²)
Verkauf
4
2+
101 m²
Općina Rogoznica

schlafzimmer4
wohnung101 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na atraktivnoj lokaciji u Rogoznici, svega pedesetak metara od mora i uređene plaže, smješten je prostran i moderno uređen apartman ukupne površine 10...

Andere
Alter des Angebots: 15Tage
Aktualisiert: 11Tage

Ortschaften

Općina Rogoznica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Bonum nekretnine d.o.o.

Bonum nekretnine