SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
280 000 €
(4 444 € / m²)
Verkauf
2
1
63 m²
Općina Promina

schlafzimmer2
wohnung63 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pris...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Općina Promina
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine