SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
467 000 €
(4 916 € / m²)
Verkauf
4
2+
95 m²
Općina Omišalj

schlafzimmer4
wohnung95 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od mora i uređenih plaža, smješten je elegantan apartman na drugom katu moderne novogradnje....

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Općina Omišalj
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Terra Aurea d.o.o.

Dominik Banožić