SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
368 000 €
(2 190 € / m²)
Verkauf
5
1
168 m²
Lokva, Općina Lovran

schlafzimmer5
wohnung168 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Lovran, stan 168 m2 s okućnicom i pogledom na more

U mirnom dijelu Lovrana, na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i privatnošću, prodajemo etaž...

Andere
Alter des Angebots: 365Tage
Aktualisiert: 87Tage

Ortschaften

Lokva, Općina Lovran
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

EVERIS d. o. o.

Davor Pezdevšek